جستجو
Persian
انتخاب گروه محصولات
  Menu Close
  خبرخوان

  وبلاگ

  نظرات (0) راه های تشخیص سرقت وای فای
  اگر گمان می کنید همسایه Wi-Fi شما را سرقت می کند در این مطلب می توانید چگونگی مشاهده لیست دستگاه های متصل شده به وایفای خود را مشاهده کنید.
  سوئيچ شبکه چيست و چه کاربردی دارد؟
  نظرات (0) سوئيچ شبکه چيست و چه کاربردی دارد؟
  سوئیچ شبکه وسیله ای سخت افزاری است که داده ها را از پورت های ورودی متعدد به پورت خروجی خاصی منتقل می کند و آن را به سمت مقصد مورد نظر خود سوق می دهد. این دستگاه کوچک، بسته های داده را بین چندین دستگاه شبکه مانند رایانه ، روتر ، سرور یا سوئیچ های دیگر منتقل می کند. به زبان ساده تر سوئیچ شبکه وسیله ای کوچک است که ارتباطات را بین چندین دستگاه متصل در یک شبکه محلی (LAN) متمرکز می کند. اولین سوئیچ اترنت، توسط کالپانا در سال ۱۹۹۰ معرفی شد.
  تفاوت روتر تک باند، دو باند و سه باند
  نظرات (0) تفاوت روتر تک باند، دو باند و سه باند
  مقایسه روترهای تک باند ، دو باند و سه باند به راحتی مقایسه یک کیک تک طبقه با سه طبقه نیست. قانون "تعداد بیشتر بهتر است" برای برخی از مقایسه ها ممکن است کارآمد باشد اما در دنیای وای فای مقایسه کمی ظریف تر است.
  اکسس پوینت یا نقطه دسترسی چیست؟
  نظرات (0) اکسس پوینت یا نقطه دسترسی چیست؟
  اکسس پوینت یا نقطه دسترسی (AP یا WAP)دستگاه‌های شبکه‌ای هستند که به دستگاه‌های Wi-Fi امکان اتصال به شبکه را می‌دهند و شبکه‌های محلی بی‌سیم (WLAN) را می‌سازند. به زبان ساده، این وسیله، به کاربر امکان اتصال به شبکه را می‌دهد. نقطه دسترسی به عنوان فرستنده مرکزی و گیرنده سیگنال‌های رادیویی بی‌سیم عمل می‌کند. اکسس پوینت بی‌سیم به عنوان نقطه اتصال بین WLAN و شبکه سیمی ثابت عمل می‌کند.اکسس پوینت‌ها را به اختصارAP می‌گویند.
  نظرات (0) آشنایی با مشخصات انواع کابل شبکه
  کابل‌های شبکه انواع مختلفی دارند که هر کدام برای اهداف خاص طراحی شده اند. کابل شبکه مانند واسطه‌ای عمل می‌کند که از طریق آن اطلاعات از یک دستگاه به سمت دستگاه دیگر حرکت می‌کنند. نوع کابل انتخاب شده، به اندازه شبکه، توپولوژی و روش بستگی دارد. کابل شبکه نقش ستون فقرات زیرساخت شبکه را دارد. انتخاب نوع صحیح کابل‌کشی شبکه می‌تواند عملکردهای مختلف تجاری را تحت تأثیر قرار دهد.
  نظرات (0) تلفن بیسیم دو خط
  بسیاری از کاربرانی که در منزل یا دفتر اداری خود دو خط تلفن دارند، به دنبال خرید یک گوشی تلفن هستند که بتواند از هر دو خط پشتیبانی کند، تا امکان مدیریت راحت تماس‌ها را داشته باشند. علاوه بر آن خرید یک گوشی تلفن برای دو خط از نظر اقتصادی بهتر از خرید دو گوشی تلفن جداگانه است. تلفن‌های دو خط بیسیم یا رومیزی امکان پشتیبانی همزمان از دو لاین تلفن را فراهم می‌کنند. با توجه به اینکه تلفن‌های بیسیم برای استفاده در منزل اولویت اول را برای کاربران دارد در ادامه قصد داریم به معرفی چند مدل از تلفن بی سیم دو خط پاناسونیک بپردازیم. با نت با ما همراه باشید:
  نظرات (0) بهترین تلفن بیسیم 2020
  معیارهای زیادی برای خرید تلفن بیسیم وجود دارد. هر کدام از مدل‌های گوشی تلفن دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند. عموما برای معرفی آن‌ها از همین امکانات خاص و ویژه استفاده می‌شود. بسیاری از افراد به دنبال جدیدترین تلفن‌های بیسیم هستند و برایشان اهمیت دارد که به روز ترین تلفن‌های موجود در بازار را در اختیار داشته باشند. در ادامه این مطلب قصد داریم چند مدل از بهترین تلفن‌های بیسیم موجود در بازار ایران در سال میلادی 2020 را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بر اساس نیاز خود به روزترین و با کیفیت‌ترین تلفن را انتخاب کنید.
  نظرات (0) تلفن بیسیم منو فارسی
  با توجه به اینکه بیشتر تلفن‌های بیسیم دارای منوی انگلیسی هستند بسیاری از سالمندان قادر به استفاده از آن ها نیستند. علاوه بر این بسیاری از افرادی که با زبان انگلیسی آشنا هستند نیز ترجیح می‌دهند با تلفنی کار کنند که قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی را داشته باشد. برای این گونه نیازها بهترین راهکار، انتخاب از میان تلفن‌های بیسیم دارای منوی فارسی است. پشتیبانی تلفن از زبان فارسی موجب سهولت راه اندازی و اعمال تنظیمات مورد نیاز روی تلفن می‌شود.
  نظرات (0) تفاوت فرکانس در تلفن بیسیم
  بسیاری از مردم فکر می‌کنند فقط به دلیل این که یک تلفن از فرکانس بالاتر استفاده می‌کند، محدوده برد آن بیشتر خواهد شد. در واقعیت، فناوری بی‌سیم کمی پیچیده‌تر است. 3 عامل اصلی وجود دارد که بر کیفیت و قدرت سیگنال تلفن بی‌سیم تأثیر می‌گذارد: ترافیک‌، نحوه برخورد فرکانس با موانع و وات خروجی.
  نظرات (0) همه چیز در مورد کابل کواکسیال

  کابل کواکسیال کابل کواکسیال در دهه 1880 اختراع شد که به آن هم Coax یا هم محور نیز گفته می‌شود. کابل‌های کواکسیال به طور تخصصی برای شبکه رایانه توسعه نیافته بودند و برای مقاصد عمومی ساخته شده بودند. آن‌ها قبل از به وجود آمدن شبکه‌های رایانه‌ای در حال استفاده بودند.