Close
Persian
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
خبرخوان

وبلاگ

تفاوت فرکانس در تلفن بیسیم
0 تفاوت فرکانس در تلفن بیسیم
بسیاری از مردم فکر می‌کنند فقط به دلیل این که یک تلفن از فرکانس بالاتر استفاده می‌کند، محدوده برد آن بیشتر خواهد شد. در واقعیت، فناوری بی‌سیم کمی پیچیده‌تر است. 3 عامل اصلی وجود دارد که بر کیفیت و قدرت سیگنال تلفن بی‌سیم تأثیر می‌گذارد: ترافیک‌، نحوه برخورد فرکانس با موانع و وات خروجی.
همه چیز در مورد کابل کواکسیال
0 همه چیز در مورد کابل کواکسیال

کابل کواکسیال کابل کواکسیال در دهه 1880 اختراع شد که به آن هم Coax یا هم محور نیز گفته می‌شود. کابل‌های کواکسیال به طور تخصصی برای شبکه رایانه توسعه نیافته بودند و برای مقاصد عمومی ساخته شده بودند. آن‌ها قبل از به وجود آمدن شبکه‌های رایانه‌ای در حال استفاده بودند.

آموزش نصب سانترال کم ظرفیت پاناسونیک
0 آموزش نصب سانترال کم ظرفیت پاناسونیک
این مدل سانترال یکی از کارآمدترین شاهکارهای پاناسونیک می باشد شرکت پاناسونیک با طراحی این سانترال برای مجموعه های کوچک توانسته پاسخگوی حجم بزرگی از نیازهای مشتریان خود باشد . این سانترال امروزه در ایران یکی از پرکاربردترین مدل سانترال ها و دارای بازار کار خوبی برای کارکنان در این عرصه می باشد قابلیت برنامه ریزی آسان و انعطاف بالای این مدل در برنامه ریزی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به کارایی آن از دیگر مواردی است که به آن خواهیم پرداخت.
تلفن Yealink SIP-T19 E2 IP
0 تلفن Yealink SIP-T19 E2 IP
تلفن یلینک Yealink SIP-T19 E2 یک تلفن IP در سطح Entry-level و مناسب کارمندان است که کارایی و امکانات تلفن های پیشرفته را برای شما تامین می کند. مواد بکار رفته در T19 از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است صفحه نمایش این مدل 132 در 64 پیکسل می باشد.
آرشیو وبلاگ