جستجو
Persian
انتخاب گروه محصولات
    Menu Close

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C55DLC10D

    تولید کننده: میکروتیک MikroTik
    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C55DLC10D
    کد محصول: S+C55DLC10D
    قیمت قبلی: 50,500,000 ریال
    ریال
    زمان تحویل: 1-3 روز کاری

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C55DLC10D

    کد محصول

    S+C55DLC10D

    اتصال دهنده

    Dual LC-connector

    نرخ داده

    10G

    مسافت

    10km

    MTBF

    تقریباً 200000 ساعت در دمای 25 درجه سانتیگراد

    دمای محیط آزمایش شده

    0 to +70C

    طول موج

    1550nm

     

    SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm LC-connector DDM

    0.0 0
    نقد و بررسی خود را بنویسید Close
    • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *