جستجو
انتخاب گروه محصولات
    Menu Close

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

    تولید کننده: میکروتیک MikroTik
    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+85DLC03D
    کد محصول: S+85DLC03D
    قیمت قبلی: 24,000,000 ریال
    ریال
    زمان تحویل: 1-3 روز کاری

    S + 85DLC03D یک فرستنده-گیرنده 10G SFP + با اتصال LC ، 850nm ، برای اتصالات فیبر چند حالت تا 300 متر است.

    واحدها با CCR1036-8G-2S + و CCR1036-8G-2S + EM آزمایش و سازگار هستند. واحدها با دستگاه های SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

    Mikrotik SFP+ module 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector

    0.0 0
    نقد و بررسی خود را بنویسید Close
    • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *

    S + 85DLC03D یک فرستنده-گیرنده 10G SFP + با اتصال LC ، 850nm ، برای اتصالات فیبر چند حالت تا 300 متر است.

    واحدها با CCR1036-8G-2S + و CCR1036-8G-2S + EM آزمایش و سازگار هستند. واحدها با دستگاه های SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

    Mikrotik SFP+ module 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector