هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
Close
جستجو
(0)
Filters

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+31DLC10D
تولید کننده: میکروتیک MikroTik
کد محصول: S+31DLC10D
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
56,000,000 ریال
ریال

S + 31DLC10D یک فرستنده-گیرنده 10G SFP + با کانکتور LC ، 1310nm است که تا 10 کیلومتر اتصالات فیبر یک حالته را ساپورت می کند.

واحدها با CCR1036-8G-2S + و CCR1036-8G-2S + EM آزمایش و سازگار هستند. واحدها با دستگاه های SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

انتقال

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

خروجی انتخاب قدرت

-6

-

0.5

dBm

دريافت

حساسیت میانگین Rx

-

-

-14.4

dBm

حداکثر دریافت pwr

0.5

-

-

dBm

LOS De-assert

-

-

-15

dBm

LOS Assert

-30

-

-

dBm

 

SFP+ module 10G SM 10km 1310nm Dual LC-connector

S + 31DLC10D یک فرستنده-گیرنده 10G SFP + با کانکتور LC ، 1310nm است که تا 10 کیلومتر اتصالات فیبر یک حالته را ساپورت می کند.

واحدها با CCR1036-8G-2S + و CCR1036-8G-2S + EM آزمایش و سازگار هستند. واحدها با دستگاه های SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

انتقال

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

خروجی انتخاب قدرت

-6

-

0.5

dBm

دريافت

حساسیت میانگین Rx

-

-

-14.4

dBm

حداکثر دریافت pwr

0.5

-

-

dBm

LOS De-assert

-

-

-15

dBm

LOS Assert

-30

-

-

dBm

 

SFP+ module 10G SM 10km 1310nm Dual LC-connector

نقد و بررسی خود را بنویسید
  • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*