جستجو
Persian
انتخاب گروه محصولات
    Menu Close

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D

    تولید کننده: میکروتیک MikroTik
    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+2332LC10D
    کد محصول: S+2332LC10D
    قیمت قبلی: 131,000,000 ریال
    ریال
    زمان تحویل: 1-3 روز کاری

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D

    کیت ماژول SFP دو طرفه SFP + 10G

    این کیت شامل دو ماژول SFP + است که می توانند به عنوان جفت برای دستیابی به سرعت انتقال داده عملیاتی تا 10Gbps برای مسافت های تا 10 کیلومتر بر روی کابل نوری تک استفاده شوند.

     

    کد محصول

    S+2332LC10D

    اتصال دهنده

    LC UPC

    نرخ داده

    1G / 10G

    مسافت

    10km

    مود

    SM

    دمای محیط آزمایش شده

    -40 to +70C

    طول موج

    1270nm/1330nm

     

    Mikrotik Pair of bidirectional SFP:

    10G 10km modules (10G T1270nm/R1330nm, Single LC-connector + 10G T1330nm/R1270nm, Single LCconnector)

    0.0 0
    نقد و بررسی خود را بنویسید Close
    • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *