جستجو
انتخاب گروه محصولات
    Menu Close

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

    تولید کننده: میکروتیک MikroTik
    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
    کد محصول: S-85DLC05D
    قیمت قبلی: 9,500,000 ریال
    ریال
    زمان تحویل: 1-3 روز کاری

    S-85DLC05D یک فرستنده-گیرنده 1.25G SFP با یک اتصال دهنده Dual LC 850nm ، برای اتصال فیبر تا حداکثر 550 متر با DDM است.

    واحدها با RB260GS، RB2011LS، RB2011LS-IN، RB2011UAS-IN، RB2011UAS-RM، RB2011UAS-2HnD، RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S تست و سازگار هستند. واحدها با دستگاه های SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

    SFP module 1.25G MM 550m 850nm Dual LC-connector

    0.0 0
    نقد و بررسی خود را بنویسید Close
    • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *

    S-85DLC05D یک فرستنده-گیرنده 1.25G SFP با یک اتصال دهنده Dual LC 850nm ، برای اتصال فیبر تا حداکثر 550 متر با DDM است.

    واحدها با RB260GS، RB2011LS، RB2011LS-IN، RB2011UAS-IN، RB2011UAS-RM، RB2011UAS-2HnD، RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S تست و سازگار هستند. واحدها با دستگاه های SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

    SFP module 1.25G MM 550m 850nm Dual LC-connector