جستجو
Persian
انتخاب گروه محصولات
    Menu Close

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-55DLC80D

    تولید کننده: میکروتیک MikroTik
    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP 1.25G module for 80km links with Dual LC-connector
    کد محصول: S-55DLC80D
    قیمت قبلی: 16,500,000 ریال
    ریال
    زمان تحویل: 1-3 روز کاری

     ماژول فیبر نوری میکروتیک S-55DLC80D

    ماژول SFP با درجه دمای صنعتی (-40 ° C تا + 85 ° C) 1.25G با اتصال دوگانه LC مناسب برای لینک های 80 کیلومتری مسافت طولانی است. این ماژول سازگار با تمام محصولات MikroTik ، که دارای کیس SFP یا SFP + هستند.

    کد محصول

    S-55DLC80D

    اتصال دهنده

    Dual LC UPC

    نرخ داده

    1.25G

    مسافت

    80km

    قالب

    SFP

    MTBF

    تقریباً 100000 ساعت در دمای 25 درجه سانتیگراد

    حالت

    SM

    دمای محیط آزمایش شده

    -40 to +70C

    طول موج

    1550nm

     

    SFP module 1.25G SM 80km 1550nm Dual LC-connector DDM -40C +85C 

    0.0 0
    نقد و بررسی خود را بنویسید Close
    • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *