جستجو
انتخاب گروه محصولات
    Menu Close

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-4554LC80D

    تولید کننده: میکروتیک MikroTik
    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S-4554LC80D
    کد محصول: S-4554LC80D
    قیمت قبلی: 17,000,000 ریال
    ریال
    زمان تحویل: 1-3 روز کاری

    یک جفت ماژول با درجه حرارت صنعتی (-40 ° C تا + 85 ° C) برای لینک های 80 کیلومتری ، شامل یک S-45LC80D و یک S-54LC80D است.

    ماژول SFP S-45LC80D: 1.25G ، SM ، 80km ، T1490nm / R1550nm ، کانکتور LC ، DDM.

    ماژول SFP S-54LC80D: 1.25G ، SM ، 80km ، T1550nm / R1490nm ، کانکتور LC ، DDM.

    سازگار با تمام محصولات MikroTik ، که دارای کیس SFP یا SFP + هستند.

    Mikrotik Pair of SFP modules:

    S-45LC80D (1.25G SM 80km T1490nm/R1550nm, Single LC-connector) + S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm, Single LC-connector)

    0.0 0
    نقد و بررسی خود را بنویسید Close
    • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *

    یک جفت ماژول با درجه حرارت صنعتی (-40 ° C تا + 85 ° C) برای لینک های 80 کیلومتری ، شامل یک S-45LC80D و یک S-54LC80D است.

    ماژول SFP S-45LC80D: 1.25G ، SM ، 80km ، T1490nm / R1550nm ، کانکتور LC ، DDM.

    ماژول SFP S-54LC80D: 1.25G ، SM ، 80km ، T1550nm / R1490nm ، کانکتور LC ، DDM.

    سازگار با تمام محصولات MikroTik ، که دارای کیس SFP یا SFP + هستند.

    Mikrotik Pair of SFP modules:

    S-45LC80D (1.25G SM 80km T1490nm/R1550nm, Single LC-connector) + S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm, Single LC-connector)