هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
Close
جستجو
(0)
Filters

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
تولید کننده: میکروتیک MikroTik
کد محصول: S-31DLC20D
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
11,500,000 ریال
ریال

S-31DLC20D یک فرستنده 1.25G SFP با یک اتصال دهنده Dual LC 1310nm ، برای اتصالات فیبر یک حالت تا 20 کیلومتر با DDM است

واحدها با RB260GS، RB2011LS، RB2011LS-IN، RB2011UAS-IN، RB2011UAS-RM، RB2011UAS-2HnD، RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S تست و سازگار هستند. واحدها با دستگاه های SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

انتقال

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

خروجی انتخاب قدرت

-9

-

-3

dBm

دريافت

حساسیت میانگین Rx

-

-

-24

dBm

حداکثر دریافت pwr

0

-

-

dBm

LOS De-assert

-

-

-24

dBm

LOS Assert

-36

-

-

dBm

SFP module 1.25G SM 20km 1310nm Dual LC-connector 

S-31DLC20D یک فرستنده 1.25G SFP با یک اتصال دهنده Dual LC 1310nm ، برای اتصالات فیبر یک حالت تا 20 کیلومتر با DDM است

واحدها با RB260GS، RB2011LS، RB2011LS-IN، RB2011UAS-IN، RB2011UAS-RM، RB2011UAS-2HnD، RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S تست و سازگار هستند. واحدها با دستگاه های SFP غیر MikroTik نیز سازگار هستند.

انتقال

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

خروجی انتخاب قدرت

-9

-

-3

dBm

دريافت

حساسیت میانگین Rx

-

-

-24

dBm

حداکثر دریافت pwr

0

-

-

dBm

LOS De-assert

-

-

-24

dBm

LOS Assert

-36

-

-

dBm

SFP module 1.25G SM 20km 1310nm Dual LC-connector 

نقد و بررسی خود را بنویسید
  • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*