هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
(0)
Filters

ماژول فیبر نوری میکروتیک Q+85MP01D

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik Q+85MP01D
تولید کننده: میکروتیک MikroTik
کد محصول: Q+85MP01D
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
24,000,000 ریال
ریال

ماژول فیبر نوری میکروتیک Q+85MP01D

این یک ماژول نوری با اتصال MTP / MPO برای چینش 12 فیبر است که به کابل نوری MTP / MPO قطبی Female-Female نوع B نیاز دارد که 4 کانال دو طرفه کاملا مستقل با حداکثر سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه برای هر پهنای باند کانال و40 گیگابیت بر ثانیه را برای پهنای باند کلی ارائه می دهد.این می تواند اتصال بیش از 100 متر در فیبر چند حالته OM3 (MMF) و 150 متر در OM4 MMF را فراهم کند. این ماژول دارای قابلیت تشخیص دیجیتال داخلی، از جمله نظارت بر قدرت نوری است و در محیط های تا 70 درجه سانتیگراد عملکرد خوبی دارد. به گونه ای طراحی شده است که سخت ترین شرایط را تحمل می کند. این شرایط دما، رطوبت و تداخلEMI را شامل می شود. بنابراین میکروتیک قطعاً این روش را به عنوان یک راه حل قابل اطمینان برای همه دستگاه های QSFP + 40 گیگابیت بر ثانیه توصیه می کند.

کد محصول

Q+85MP01D

اتصال دهنده

1x12 MTP/MPO

نرخ داده

40Gbps

مسافت

150m

قالب

QSFP+

MTBF

تقریباً 100000 ساعت در دمای 25 درجه سانتیگراد

حالت

MM

طول موج

850nm

 

Mikrotik QSFP+ module 40G MM 150m 850nm

ماژول فیبر نوری میکروتیک Q+85MP01D

این یک ماژول نوری با اتصال MTP / MPO برای چینش 12 فیبر است که به کابل نوری MTP / MPO قطبی Female-Female نوع B نیاز دارد که 4 کانال دو طرفه کاملا مستقل با حداکثر سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه برای هر پهنای باند کانال و40 گیگابیت بر ثانیه را برای پهنای باند کلی ارائه می دهد.این می تواند اتصال بیش از 100 متر در فیبر چند حالته OM3 (MMF) و 150 متر در OM4 MMF را فراهم کند. این ماژول دارای قابلیت تشخیص دیجیتال داخلی، از جمله نظارت بر قدرت نوری است و در محیط های تا 70 درجه سانتیگراد عملکرد خوبی دارد. به گونه ای طراحی شده است که سخت ترین شرایط را تحمل می کند. این شرایط دما، رطوبت و تداخلEMI را شامل می شود. بنابراین میکروتیک قطعاً این روش را به عنوان یک راه حل قابل اطمینان برای همه دستگاه های QSFP + 40 گیگابیت بر ثانیه توصیه می کند.

کد محصول

Q+85MP01D

اتصال دهنده

1x12 MTP/MPO

نرخ داده

40Gbps

مسافت

150m

قالب

QSFP+

MTBF

تقریباً 100000 ساعت در دمای 25 درجه سانتیگراد

حالت

MM

طول موج

850nm

 

Mikrotik QSFP+ module 40G MM 150m 850nm

نقد و بررسی خود را بنویسید
  • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*