search
English
All Categories
    Menu Close

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+85DLC03D
    sku: S+85DLC03D
    products.price.oldprice: 24,000,000 ریال
    ریال
    deliverydate: 1-3 روز کاری

    Mikrotik SFP+ module 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector

    0.0 0
    reviews.write Close
    • reviews.onlyregistereduserscanwritereviews
    *
    *
    • reviews.fields.rating.bad
    • reviews.fields.rating.excellent
    *
    *
    *