search
English
All Categories
  Menu Close

  رادیو وایرلس میکروتیک Wireless Wire nRAY

  رادیو وایرلس میکروتیک مدل Mikrotik Wireless Wire nRAY nRAYG-60adpair
  sku: nRAYG-60adpair
  ریال

  تیم میکروتیک با جمع آوری نظرات مشتریان جانشین شایسته ای برای دیش های محبوب Wireless Wireless معرفی کرده است. اکنون میکروتیک بهترین راه حل لینک پوینت به پوینت 60 گیگاهرتز را با مدل Wireless Wire nRAY ارائه داده است. این کیت از دو دستگاه که از قبل باهم جفت سازی شده اند تشکیل شده است که اتصال بی سیم رمزگذاری شده AES را ایجاد می کنند.

  این دستگاه به راحتی می تواند فاصله 1500 متری را پوشش دهد و به سرعتی در حد فیبر برسد. میکروتیک برخی از ساختارهای اساسی را در این مدل بهبود بخشیده است. با وجود بهره گیری از جدیدترین فناوری های آنتن، این دستگاه بسیار جمع و جور است و حتی با دوام تر از نسخه های قبلی خود است.

  شکل جدید این دیش مناسب برای مناطق برفی طراحی شده است. با استفاده از این مدل دیگر لازم نیست نگران تکه های برف گیر کرده در دیش باشید و دچار از دست رفتن سیگنال نخواهید شد. به دلیل اندازه و شکل آن، nRAY توجه ناخواسته کمتری را به خود جلب می کند. با استفاده از پیچ های مخصوص تنظیم دقیق، می توانید آن را به طور کامل تراز کنید.

  با توجه به اینکه این رادیو وایرلس بر روی فرکانس 60 گیگاهرتز کار می کند، تحت تأثیر طیف شلوغ بیسیم محیط قرار نمی گیرد، بنابراین می توانید حتی در یک محیط شلوغ شهری از یک اتصال شفاف لذت ببرید. یک پردازنده قدرتمند دو هسته ای arm64 که با سرعت 1 گیگاهرتز کار می کند، توان سرعت سیم را در تقریباً در تمام اندازه های بسته تضمین می کند. دستگاه های داخل جعبه برای اتصال خودکار از پیش تنظیم شده اند، به سادگی آنها را به یکدیگر متصل کنید و روشن کنید. منبع تغذیه، انژکتور PoE و یک مانیتور دقیق برای هماهنگی آسان تر - solidMOUNT – در جعبه وجود دارد. آداپتور فلزی پیشرفته این مدل امکان تنظیم هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی را فراهم می کند.

   

   

   

  مشخصات

  nRAYG-60adpair

  کد محصول

  2

  واحد

  88F3720, 2 cores, 1 GHz

  تراشه

  ARM 64bit

  معماری

  256 MB

  اندازه RAM

  1

  تعداد پورت های 1G اترنت

  55

  حداکثر EIRP (dBm)

  1

  تعداد ورودی های DC

  PoE-in (12 - 57 V)

  نوع ورودی DC

  24 V

  ولتاژ اسمی آداپتور برق

  0.38 A

  جریان اسمی آداپتور برق

  6 W

  حداکثر مصرف برق

  802.3af/at

  PoE-in

  RouterOS, License level 3

  سیستم عامل

  مجوز و تأییدیه ها

  CE, FCC, IC

  گواهی

  0.0 0
  reviews.write Close
  • reviews.onlyregistereduserscanwritereviews
  *
  *
  • reviews.fields.rating.bad
  • reviews.fields.rating.excellent
  *
  *
  *