search
English
All Categories
    Menu Close

    Interfaces

    ORDERBY
    PAGESIZE items per page
    R11e-5HacD

    کارت وایرلس میکروتیک R11e-5HacD

    کارت وایرلس میکروتیک مدل Mikrotik R11e-5HacD
    18,500,000 ریال ریال
    R11e-5HacT

    کارت وایرلس میکروتیک R11e-5HacT

    کارت وایرلس میکروتیک مدل Mikrotik R11e-5HacT
    19,800,000 ریال ریال
    R11e-5HnD

    کارت وایرلس میکروتیک R11e-5HnD

    کارت وایرلس میکروتیک مدل Mikrotik dual chain miniPCI-e wireless card R11e-5HnD
    14,000,000 ریال ریال
    R11e-2HPnD

    کارت وایرلس میکروتیک R11e-2HPnD

    کارت وایرلس میکروتیک مدل Mikrotik high power miniPCI-e card R11e-2HPnD
    14,000,000 ریال ریال
    R11e-2HnD

    کارت وایرلس میکروتیک R11e-2HnD

    کارت وایرلس میکروتیک مدل Mikrotik 2.4Ghz miniPCIe card R11e-2HnD
    14,000,000 ریال ریال
    R52HnD

    کارت وایرلس میکروتیک R52HnD

    کارت وایرلس میکروتیک مدل Mikrotik RouterBOARD R52HnD miniPCI network adapter
    18,000,000 ریال ریال
    R5SHPn

    کارت وایرلس میکروتیک R5SHPn

    کارت وایرلس میکروتیک مدل Mikrotik R5SHPn
    18,000,000 ریال ریال
    S-85DLC05D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
    9,500,000 ریال ریال
    S-3553LC20D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-3553LC20D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S-3553LC20D
    29,000,000 ریال ریال
    S-55DLC80D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-55DLC80D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP 1.25G module for 80km links with Dual LC-connector
    16,500,000 ریال ریال
    S-4554LC80D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-4554LC80D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S-4554LC80D
    36,000,000 ریال ریال
    S-31DLC20D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
    11,500,000 ریال ریال
    S+85DLC03D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+85DLC03D
    24,000,000 ریال ریال
    S+2332LC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+2332LC10D
    131,000,000 ریال ریال
    Q+85MP01D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک Q+85MP01D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik Q+85MP01D
    24,000,000 ریال ریال
    S+DA0001

    کابل فیبر نوری میکروتیک S+DA0001

    کابل فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP+ direct attach 1m cable
    13,600,000 ریال ریال
    S+AO0005

    کابل فیبر نوری میکروتیک SFP+ 10G

    کابل فیبر نوری SFP/SFP+ میکروتیک مدل Mikrotik S+AO0005
    21,500,000 ریال ریال
    Q+DA0001

    کابل فیبر نوری میکروتیک Q+DA0001

    کابل فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik 40 Gbps direct attach QSFP+ 1m cable
    13,600,000 ریال ریال
    Q+BC0003-S+

    کابل فیبر نوری میکروتیک QSFP+ 40G

    کابل فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik Q+BC0003-S+ Plus
    24,000,000 ریال ریال
    S-RJ01

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-RJ01

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000M copper Module
    13,800,000 ریال ریال
    S+RJ10

    ماژول فیبر میکروتیک RJ45 SFP+ Plus

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+RJ10
    27,000,000 ریال ریال
    CWDM-MUX8A

    کاور فیبر میکروتیک CWDM MUX DEMUX

    کاور اتصال چندین فیبر میکروتیک مدل Mikrotik CWDM-MUX8A
    113,000,000 ریال ریال
    S-C47DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C47DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm
    15,800,000 ریال ریال
    S-C49DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C49DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm
    15,800,000 ریال ریال
    S-C51DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C51DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm
    15,800,000 ریال ریال
    S-C53DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C53DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm
    15,800,000 ریال ریال
    S-C55DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C55DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm
    15,800,000 ریال ریال
    S-C57DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C57DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm
    15,800,000 ریال ریال
    S-C59DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C59DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm
    15,800,000 ریال ریال
    S-C61DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C61DLC40D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm
    15,800,000 ریال ریال
    S+C47DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C47DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C47DLC10D
    50,500,000 ریال ریال
    S+C49DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C49DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C49DLC10D
    50,500,000 ریال ریال
    S+C51DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C51DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C51DLC10D
    50,500,000 ریال ریال
    S+C53DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C53DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C53DLC10D
    50,500,000 ریال ریال
    S+C55DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C55DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C55DLC10D
    50,500,000 ریال ریال
    S+C57DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C57DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C57DLC10D
    50,500,000 ریال ریال
    S+C59DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C59DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C59DLC10D
    50,500,000 ریال ریال
    S+C61DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C61DLC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik S+C61DLC10D
    50,500,000 ریال ریال
    XS+DA0001

    کابل فیبر نوری میکروتیک XS+DA0001

    کابل فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik XS+DA0001
    ریال
    XS+31LC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک XS+31LC10D

    ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik XS+31LC10D
    ریال
    XS+DA0003

    کابل فیبر نوری میکروتیک XS+DA0003

    کابل فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik XS+DA0003
    ریال